Automatyka do bram i szlabany

Automatyka do bram

Ułatw sobie życie!
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesną automatykę do bram przesuwnych i skrzydłowych firmy Somfy oraz DTM System. Wszystkie urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się długim okresem bezawaryjnego działania.

Oferujemy także profesjonalny montaż!

Bogaty asortyment
W naszym asortymencie dot. automatyki do bram znajdują się:

  • napędy
  • szlabany
  • piloty
  • odbiorniki
  • karty radiowe
  • anteny
  • sterowniki
  • urządzenia kontroli dostępu
  • akcesoria

Wysoka kompatybilność elementów w naszym asortymencie jest gwarancją bardzo niskiej awaryjności i jakości.

Świadczymy pomoc przy doborze odpowiedniej automatyki do Państwa bram, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Automatyka do bram firmy Somfy

somfy automatyka do bram

Elixo 500 3S io

 

Niezawodny, wytrzymały i cichy napęd do bram przesuwnych. Główne zalety to bezawaryjność wynikająca z 30-letniego doświadczenia. Stosowany do bram przesuwnych o wadze do 500kg i długości skrzydła max 8m. Współpracuje z innymi produktami Somfy io.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

 

 

Napęd Ixengo L 24V

Solidny napęd do bram skrzydłowych Ixengo L 24V jest dostosowany do skrzydeł o maksymalnej długości 4 metry i ciężarze 400kg. Istnieje możliwość nabycia napędu w komplecie z dwoma siłownikami, centralką 3S RTS i dwoma pilotami Keygo RTS.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

Axovia 220B io

Bezawaryjny, nowoczesny napęd ramionami do bram skrzydłowych. Cechą charakterystyczną jest niska awaryjność oraz współpraca z urządzeniami io-homecontrol. Przeznaczona do bram przesuwnych o maksymalnej skrzydła 200kg i szerokości 2m.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

 

Pilot Keytis 4 NS

pilot somfy keytis

Niezawodny pilot do zdalnego sterowania 4 osłonami: brama wjazdowa + brama garażowa + rolety + system oświetleniowy. W pilocie zainstalowano wiele opcji dotyczących bezpieczeństwa m.in. kod PIN i opcję blokowania klawiszy. Informuje o niskim poziomie baterii. Pilot w wielu wersjach kolorystycznych.

Produkt dostępny także w wersji io-homecontrol®.

 

 

 

 

Pilot Keygo RTS, 4-kanałowy

KeyGo to niezawodny pilot Somfy, który umożliwia sterowanie do 4 urządzeń niezależnych od siebie. Może to być np. brama wjazdowa, brama garażowa,osłony okienne i oświetlenie). Pilot KeyGo współpracuje ze współczesnymi napędami bramowymi ale także z urządzeniami sprzed roku 2006..

 

 

 

 

 

TaHoma/Connexoon – Twój inteligentny dom

Firma Somfy od wielu tworzy jedne z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie inteligentnego domu, by stał się on jeszcze bardziej komfortowy. Poznaj nasze system TaHoma i Connexoon i zrób pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu. Możesz przetestować te rozwiązania pobierając dedykowaną aplikację na Twój smartfon.

 

 

 

 

 

 

 

Automatyka do bram firmy DTM System

dtm automatyka do bram

Pilot Victory 868

Pilot Victory 868 to wyjątkowy pilot dla najbardziej wymagających klientów. Jego cechą charakterystyczną jest wytrzymała metalowa obudowa z efektem INOX. Ponadto pilot cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, ale również innowacyjne i nowoczesne rozwiązania techniczne. Powyższe cechy dają maksymalną satysfakcję w użytkowaniu, poczucie wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa. Pilot istnieje w dwóch wersjach: dwu- i czteroprzyciskowy, które mogą sterować zarówno odbiornikami radiowymi jak i sterownikami bram oraz innymi urządzeniami działających w systemie DTM868MHz.

 

Szlabany firmy Somfy

somfy szlabany

Szlaban Levixo 50 RTS

szlabanyKompaktowy szlaban elektromechaniczny przeznaczony do wykorzystania na terenach prywatnych, parkingach, wjazdów do samochodów i jako szlaban leśny. Został przystosowany do przejazdów o szerokości 3 lub 5 metrów oraz został ustawiony na montaż lewostronny (patrząc od wewnątrz). Istnieje możliwość zmiany kierunku otwierania. Płyta podstawowa (dostępna jako opcja) ułatwia montaż szlabanu. Zalecaną wersją jest montaż podpory ramienia szlabany w celu zapewnienia dłuższego okresu eksploatacji.

Zapraszamy do naszych oddziałów w Zielonej Górze, Żarach, Świebodzinie i Krośnie Odrzańskim.

O firmie
SIATEX BUD  Sp z o. o. to rodzinna firma działająca od kilkunastu lat na rynku, specjalizująca się w produkcji oraz montażu siatek, paneli ogrodzeniowych i ogrodzeń kutych i bram. Działalność prężnie się rozwija, a zgromadzone doświadczenie w realizacji było i jest krokiem do sukcesu przedsiębiorstwa.

REGON: 360137332
NIP: 9731019585
KRS: 0000532899

Działamy na terenie całego województwa lubuskiego, a w szczególności na terenie Zielonej Góry, Żar, Świebodzina i Krosna Odrzańskiego.
Biuro, produkcja:

Mieszków 22
68-212 Trzebiel, powiat żarski
e-mail: biuro.m@siatexbud.pl
tel. 693 629 050
tel. 693 629 080

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami
Adres punktów

Biuro, ekspozycja Zielona Góra:

pn-pt : 9:00-16:30

ul. Kożuchowska 15a
65-364 Zielona Góra
e-mail: biuro.zg@siatexbud.pl
tel. 603 806 488
tel. 693 629 050

Biuro, ekspozycja Żary:

pn-pt : 9:00-16:30

ul. Wapienna 18
68-200 Żary
e-mail: biuro.z@siatexbud.pl
tel. 609 723 866
tel. 693 629 050

Biuro, ekspozycja Krosno Odrzańskie:

pn-pt : 9:00-16:00

ul. Słubicka 37
66-600 Krosno Odrzańskie
e-mail: biuro.kr@siatexbud.pl
tel. 604108551
tel. 693629050

Biuro, ekspozycja Świebodzin

pn-pt : 9:00-16:00

ul. Jeziorowa 12
66-200 Świebodzin
e-mail: biuro.s@siatexbud.pl
tel. 576898755
tel. 693629050

Oferta i zakres działalności
Oferujemy kompleksowe wykonanie ogrodzenia od pomiarów i wyceny, przez produkcję, po profesjonalny montaż gotowych elementów wraz ze słupkami, akcesoriami. Ponadto ofertę poszerzają ogrodzenia przenośne, frontowe, bramy, siatki leśne jak również automatyka do bram z montażem i serwisem.

Sprawdzona technologia oraz zastosowanie najlepszej jakości materiałów gwarantują zadowolenie klientów.

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, zajmują się doradztwem technicznym, pomiarami oraz profesjonalnym montażem. Co więcej, spełniamy wysokie wymagania rynku jakością opartą na powszechnych normach polskich jak i europejskich.

Ambicje oraz wszechstronność deklarują gotowość do realizacji najtrudniejszych zadań.
Polub nas!
Najczęściej wyszukiwane
ogrodzenia świebodzin
ogrodzenia zielona góra
ogrodzenia żary
ogrodzenia krosno odrzańskie

Jeśli szukasz ogrodzenia w mieście Zielona Góra, to doskonale trafiłeś. Firma Siatexbud oferuje wysokiej jakości, różne ogrodzenia wraz z montażem. Ponadto oferujemy doradztwo wszystkich naszych produktów. Nasze ogrodzenia to pewność niezawodności przez lata. Zapraszamy do naszych biur w miejscowościach: Zielona Góra, Żary, Świebodzin i Krosno Odrzańskie
Siatexbud.pl - Wysokiej jakości ogrodzenia panelowe, przemysłowe, bramy, furtki, ogrodzenia Lubuskie, ogrodzenia Zielona Góra, ogrodzenia Żary, siatki ogrodzeniowe-ślimakowe, ogrodzenia kute panele ogrodzeniowe, ogrodzenia gabionowe

Wszystkie prawa zastrzeżone dla: Siatexbud Sp. z o.o. © 2018