O firmie

Siatex-Bud Sp z o. o. to rodzinna firma działająca od kilkunastu lat na rynku, specjalizująca się w produkcji oraz montażu siatek, paneli ogrodzeniowych i ogrodzeń palisadowych-frontowych,bram i furtek.. Działalność prężnie się rozwija, a zgromadzone doświadczenie w realizacji było i jest krokiem do sukcesu przedsiębiorstwa.

W swojej działalności stawiamy na ciągły rozwój, wprowadzając do oferty najnowocześniejsze rozwiązania pod względem materiałowym i konstrukcyjnym. Dostrzegamy i wdrażamy najnowsze trendy w technologi i wzornictwie. Współpracujemy z liderami rynku, firmami o uznanej renomie i mocnej pozycji w branży ogrodzeniowej. Stawiamy na bezkompromisową jakość, a zgromadzone doświadczenie jest ważnym atrybutem sukcesu przedsiębiorstwa.

Opinie naszych klientów

⭐⭐⭐⭐⭐ Firma godna polecenia, wycena, pomiar/doradztwo, montaż - wszystko szybko sprawnie profesjonalnie. Kontakt z biurem (Żary) i właścicielem wzorowy. Wojciech Czura ⭐⭐⭐⭐⭐ Witam, wszystko załatwione droga telefoniczną i mailową. Po szybkim wykonaniu odebrałem prace wszystko wedlug ustaleń. Główny majster i pracownicy z miłym podejściem i doradztwem. Ogólnie POLECAM pozdrawiam Kamil Boks ⭐⭐⭐⭐⭐ Profesjonalizm od projektu po wykonawstwo oraz towarzysząca temu życzliwość i miła atmosfera. Firma godna polecenia! Ryszard Michalski ⭐⭐⭐⭐⭐ Fachowe podejście do klienta. Profesjonalny montaż ogrodzenia zgodnie z projektem. Firma spełniła moje oczekiwania. Kontakt bezproblemowy. Polecam serdecznie! Weronika Kozak ⭐⭐⭐⭐⭐ Firma godna polecenia . Solidność i fachowość. Krótki termin realizacji. Oferta aktualna mimo długiego okresu jaki upłynął od momentu zapytania. Szybka i bardzo dobra realizacja zamówienia. Polecam. Piotr Hakman ⭐⭐⭐⭐⭐ Doskonały kontakt z szefem firmy. Duża elastyczność w ustaleniach. Niesamowita cierpliwość i fachowość ekip realizujących. Zdecydowanie polecam. Jarosław Michał Dziurman

Oficjalny dystrybutor

DREWBET Bler Alfen Somfy DTM System SEQO Bruk
📞