Automatyka

Specyfikacja produktu

Automatyka do bram

Ułatw sobie życie! W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesną automatykę do bram przesuwnych i skrzydłowych firmy Somfy oraz DTM System. Wszystkie urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się długim okresem bezawaryjnego działania. Oferujemy także profesjonalny montaż!

Bogaty asortyment W naszym asortymencie dot. automatyki do bram znajdują się:

  • napędy
  • szlabany
  • piloty
  • odbiorniki
  • karty radiowe
  • anteny
  • sterowniki
  • urządzenia kontroli dostępu
  • akcesoria

Wysoka kompatybilność elementów w naszym asortymencie jest gwarancją bardzo niskiej awaryjności i jakości.

Świadczymy pomoc przy doborze odpowiedniej automatyki do Państwa bram, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Automatyka do bram firmy Somfy

Elixo 500 3S io

Niezawodny, wytrzymały i cichy napęd do bram przesuwnych. Główne zalety to bezawaryjność wynikająca z 30-letniego doświadczenia. Stosowany do bram przesuwnych o wadze do 500kg i długości skrzydła max 8m. Współpracuje z innymi produktami Somfy io. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Napęd Ixengo L 24V

Solidny napęd do bram skrzydłowych Ixengo L 24V jest dostosowany do skrzydeł o maksymalnej długości 4 metry i ciężarze 400kg. Istnieje możliwość nabycia napędu w komplecie z dwoma siłownikami, centralką 3S RTS i dwoma pilotami Keygo RTS. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Axovia 220B io

Bezawaryjny, nowoczesny napęd ramionami do bram skrzydłowych. Cechą charakterystyczną jest niska awaryjność oraz współpraca z urządzeniami io-homecontrol. Przeznaczona do bram przesuwnych o maksymalnej skrzydła 200kg i szerokości 2m. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Pilot Keytis 4 NS

Pilot somfy keytis Niezawodny pilot do zdalnego sterowania 4 osłonami: brama wjazdowa + brama garażowa + rolety + system oświetleniowy. W pilocie zainstalowano wiele opcji dotyczących bezpieczeństwa m.in. kod PIN i opcję blokowania klawiszy. Informuje o niskim poziomie baterii. Pilot w wielu wersjach kolorystycznych. Produkt dostępny także w wersji io-homecontrol®.

Pilot Keygo RTS, 4-kanałowy

KeyGo to niezawodny pilot Somfy, który umożliwia sterowanie do 4 urządzeń niezależnych od siebie. Może to być np. brama wjazdowa, brama garażowa,osłony okienne i oświetlenie). Pilot KeyGo współpracuje ze współczesnymi napędami bramowymi ale także z urządzeniami sprzed roku 2006..

TaHoma/Connexoon – Twój inteligentny dom

Firma Somfy od wielu tworzy jedne z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie inteligentnego domu, by stał się on jeszcze bardziej komfortowy. Poznaj nasze system TaHoma i Connexoon i zrób pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu. Możesz przetestować te rozwiązania pobierając dedykowaną aplikację na Twój smartfon.
Automatyka do bram firmy DTM System

Pilot Victory 868

Pilot Victory 868 to wyjątkowy pilot dla najbardziej wymagających klientów. Jego cechą charakterystyczną jest wytrzymała metalowa obudowa z efektem INOX. Ponadto pilot cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, ale również innowacyjne i nowoczesne rozwiązania techniczne. Powyższe cechy dają maksymalną satysfakcję w użytkowaniu, poczucie wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa. Pilot istnieje w dwóch wersjach: dwu- i czteroprzyciskowy, które mogą sterować zarówno odbiornikami radiowymi jak i sterownikami bram oraz innymi urządzeniami działających w systemie DTM868MHz.

Szlabany firmy Somfy

Szlaban Levixo 50 RTS

Kompaktowy szlaban elektromechaniczny przeznaczony do wykorzystania na terenach prywatnych, parkingach, wjazdów do samochodów i jako szlaban leśny. Został przystosowany do przejazdów o szerokości 3 lub 5 metrów oraz został ustawiony na montaż lewostronny (patrząc od wewnątrz). Istnieje możliwość zmiany kierunku otwierania. Płyta podstawowa (dostępna jako opcja) ułatwia montaż szlabanu. Zalecaną wersją jest montaż podpory ramienia szlabany w celu zapewnienia dłuższego okresu eksploatacji.

Automatyka

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞