Ogrodzenia aluminiowe

Specyfikacja produktu

O produkcie

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy mnóstwo wzorów, które łatwo dopasować do każdej zabudowy. Komfortowe rozwiązania bram wjazdowych i furtek zapewnią kontrolę dostępu do Twojej posesji. Ogrodzenia wykonane z aluminium są malowane nowoczesną i przyjazną dla środowiska technologią malowania proszkowego, przez co zyskują długoletnią trwałość i odporność na zmienne warunki pogodowe.

Przęsło


Przęsło składa się z poziomych, bądź pionowych lameli. Łatwość montażu naszych systemów oraz możliwość regulacji rozstawu lameli pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych życzeń klienta.

Furtka


Furtka posiada regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej oraz nierdzewne śruby. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w pochwyt lub klamkę ze stali nierdzewnej.

Brama skrzydłowa


Brama skrzydłowa jest funkcjonalnym rozwiązaniem stosowanym wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na zamontowanie bramy przesuwanej. Jest to rozwiązanie eleganckie i łatwiejsze w montażu.

Brama przesuwna samonośna


Brama przesuwna samonośna jej wielką zaletą jest to, że bardzo łatwo się otwiera. Charakteryzują się brakiem wykorzystania jakichkolwiek prowadnic umieszczonych wzdłuż linii bramy. Samonośna konstrukcja bramy sprawia, że nie musimy martwić się o zalegający śnieg, lód czy zamarznięte liście blokujące płynność ruchu, ponieważ nie ma ona styku z podłożem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Alfen


Ogrodzenia aluminiowe

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞