Ogrodzenia frontowe BRUK

Specyfikacja produktu

Oferta ogrodzeń

W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia firmy BRUK. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, łatwym montażem i wysoką estetyką. Ogrodzenia dostępne są różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach. Pełną ofertę zobaczysz na stronie BRUK klikając tutaj

Pustak CLARO

Pustaki Claro to rozwiązanie praktyczne i efektowne. Pustaki słupkowe/murkowe o gładkiej powierzchni służą do budowy ogrodzeń o prostych formach. Występują w 2 rozmiarach: 80x40x17,5 cm oraz 80x20x17,5 cm. Rozwiązanie jest bardzo stabilne i wytrzymałe.

Daszek płaski CLARO

Daszek płaski to element, który służy do wykończenia słupków, murków, i podmurówek wykonanych z pustaków CLARO. Daszek płaski nie tylko dobrze wygląda, ale chroni przed działaniem warunków atmosferycznych takich jak deszcz i śnieg. Daszek płaski CLARO dostępny jest w dwóch wersjach: 80x40x8,5 cm oraz 80x20x8,5 cm.

Pustak murowy STRUCTUR

Pustak murowy Structur jest to łupany bloczek ogrodzeniowy, który wykorzystuje się do budowy podmurówek i murków. Występuje w dwóch rozmiarach i kilku kolorach, co umożliwia stworzenie murowanych elementów o różnych wysokościach, szerokościach i ciekawych efektach estetycznych.

Pustak słupkowy STRUCTUR

Bloczki betonowe łupane z przeznaczeniem do budowy słupków ogrodzeniowych. Pustaki STRUCTUR oferujemy w dwóch rozmiarach, dzięki czemu spisują sie doskonale zarówno w konstrukcjach szerszych jak i węższych.

Ogrodzenia frontowe BRUK

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞