Ogrodzenia frontowe BRUK

Specyfikacja produktu

Oferta ogrodzeń

W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia firmy BRUK. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, łatwym montażem i wysoką estetyką. Ogrodzenia dostępne są różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach. Pełną ofertę zobaczysz na stronie BRUK klikając tutaj

Pustak CLARO

Pustaki Claro to rozwiązanie praktyczne i efektowne. Pustaki słupkowe/murkowe o gładkiej powierzchni służą do budowy ogrodzeń o prostych formach. Występują w 2 rozmiarach: 80x40x17,5 cm oraz 80x20x17,5 cm. Rozwiązanie jest bardzo stabilne i wytrzymałe.

Daszek płaski CLARO

Daszek płaski to element, który służy do wykończenia słupków, murków, i podmurówek wykonanych z pustaków CLARO. Daszek płaski nie tylko dobrze wygląda, ale chroni przed działaniem warunków atmosferycznych takich jak deszcz i śnieg. Daszek płaski CLARO dostępny jest w dwóch wersjach: 80x40x8,5 cm oraz 80x20x8,5 cm.

Pustak murowy STRUCTUR

Pustak murowy Structur jest to łupany bloczek ogrodzeniowy, który wykorzystuje się do budowy podmurówek i murków. Występuje w dwóch rozmiarach i kilku kolorach, co umożliwia stworzenie murowanych elementów o różnych wysokościach, szerokościach i ciekawych efektach estetycznych.

Pustak słupkowy STRUCTUR

Bloczki betonowe łupane z przeznaczeniem do budowy słupków ogrodzeniowych. Pustaki STRUCTUR oferujemy w dwóch rozmiarach, dzięki czemu spisują sie doskonale zarówno w konstrukcjach szerszych jak i węższych.

Ogrodzenia frontowe BRUK

Galeria produktu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
📞