Ogrodzenia frontowe DREWBET

Specyfikacja produktu

Produkty firmy DREWBET

Produkty firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostotą montażu. Fundamentem są ogrodzenia łupane, ofertę poszerzają wypełnienia metalowe i drewniane oraz palisady łupane. Dostępne w zestawach zawierających elementy pozwalające na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia.

Pełną ofertę zobaczysz na stronie DREWBET klikając tutaj

Ogrodzenia metalowe

System ogrodzeniowy STEEL to wypełnienia, bramyi furtki metalowe. Dostępne w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc. Zróżnicowane wzory dają wiele możliwości aranżacji dopasowania do architektury, jak ukształtowania terenu.

Ogrodzenia drewniane

System ogrodzeń FENCE to bogata oferta przęseł drewnianych oraz bram i furtek. Dostępne w trzech seriach wzorniczych: MODERN, ABSTRAKT i FLORAL elementy doskonale dopełnią efekt finalny aranżacji.

Palisady łupane

Palisady betonowe korespondują z kolorystyką ogrodzeń. Forma przypomina kamienny prostopadłościan. Palisady są mrozoodporne, odporne na uszkodzenia, dostępne w dwóch wysokościach.

Ogrodzenia frontowe DREWBET

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞