Ogrodzenia frontowe Drewbet

Produkty firmy DREWBET

Produkty firmy DREWBET charakteryzują się doskonałym wzornictwem, jakością i prostotą montażu. Fundamentem są ogrodzenia łupane, ofertę poszerzają wypełnienia metalowe i drewniane oraz palisady łupane. Dostępne w zestawach zawierających elementy pozwalające na utworzenie dowolnego układu ogrodzenia.

Pełną ofertę zobaczysz na stronie DREWBET klikając tutaj

Ogrodzenia metalowe

System ogrodzeniowy STEEL to wypełnienia, bramyi furtki metalowe. Dostępne w 6 różnych wzorach – od wysublimowanych, zdobionych szkłem fusingowym, przez wzory nowoczesne, na tradycyjnych modelach kończąc. Zróżnicowane wzory dają wiele możliwości aranżacji dopasowania do architektury, jak ukształtowania terenu.

 

Ogrodzenia drewniane

System ogrodzeń FENCE to bogata oferta przęseł drewnianych oraz bram i furtek. Dostępne w trzech seriach wzorniczych: MODERN, ABSTRAKT i FLORAL elementy doskonale dopełnią efekt finalny aranżacji.

 

Palisady łupane

Palisady betonowe korespondują z kolorystyką ogrodzeń. Forma przypomina kamienny prostopadłościan. Palisady są mrozoodporneodporne na uszkodzenia, dostępne w dwóch wysokościach.

O firmie
SIATEX BUD  Sp z o. o. to rodzinna firma działająca od kilkunastu lat na rynku, specjalizująca się w produkcji oraz montażu siatek, paneli ogrodzeniowych i ogrodzeń kutych. Działalność prężnie się rozwija, a zgromadzone doświadczenie w realizacji było i jest krokiem do sukcesu przedsiębiorstwa.

REGON: 360137332
NIP: 9731019585
KRS: 0000532899

Działamy na terenie całego województwa lubuskiego, a w szczególności na terenie Zielonej Góry i Żar.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami
Polub nas!
Adres firmy

Biuro, ekspozycja Zielona Góra:

ul. Kożuchowska 15a
65-364 Zielona Góra
e-mail:biuro.zg@siatexbud.pl
tel. 603 806 488
tel. 693 629 050

Biuro, ekspozycja Żary:

ul.Wapienna 18
68-200 Żary
e-mail: biuro.z@siatexbud.pl
tel. 609 723 866
tel. 693 629 050

Biuro, produkcja:

Mieszków 22
68-212 Trzebiel, powiat żarski
e-mail:biuro.m@siatexbud.pl
tel. 693 629 050
tel. 693 629 080

Oferta i zakres działalności
Oferujemy kompleksowe wykonanie ogrodzenia od pomiarów i wyceny, przez produkcję, po profesjonalny montaż gotowych elementów wraz ze słupkami, akcesoriami. Ponadto ofertę poszerzają ogrodzenia przenośne, frontowe, siatki leśne jak również automatyka do bram z montażem i serwisem.

Sprawdzona technologia oraz zastosowanie najlepszej jakości materiałów gwarantują zadowolenie klientów.

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, zajmują się doradztwem technicznym, pomiarami oraz profesjonalnym montażem. Co więcej, spełniamy wysokie wymagania rynku jakością opartą na powszechnych normach polskich jak i europejskich.

Ambicje oraz wszechstronność deklarują gotowość do realizacji najtrudniejszych zadań.
Siatexbud.pl - Wysokiej jakości ogrodzenia panelowe, przemysłowe, bramy, furtki, ogrodzenia Lubuskie, ogrodzenia Zielona Góra, ogrodzenia Żary, siatki ogrodzeniowe-ślimakowe, ogrodzenia kute panele ogrodzeniowe, ogrodzenia gabionowe

Wszystkie prawa zastrzeżone dla: Siatexbud Sp. z o.o. © 2018