Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Specyfikacja produktu

Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Firma Siatexbud zajmuje się dystrybucją desek i wykonaniem ogrodzeń kompozytowych z najwyższej jakości materiałów firmy SEQO. Wysoka jakość materiałów tej firmy zapewnia, że wykonane z desek ogrodzenia kompozytowe służą przez lata. Ogrodzenia i deski kompozytowe to wytrzymała i estetyczna alternatywa

Warto zaznaczyć, że drewno kompozytowe jest najnowszą i wytrzymałą alternatywą wykorzystywaną w budownictwie z drewna naturalnego.

Ogrodzenia kompozytowe

Nasze ogrodzenia kompozytowe są wykonane z najwyższej jakości desek kompozytowych firmy SEQO. Są idealne do zabudowy tarasów, balkonów, pomostów, elewacji i ogrodzeń. Produkty te charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, trwałością kolorów i prostotą montażu. Prowadzimy również sprzedaż desek.

Montaż i doradztwo

Świadczymy usługę doradztwa i montażu ogrodzeń kompozytowych. Nasza ekipa montażowa gwarantuje, że ogrodzenia będą wykonane starannie i zgodnie z projektem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmy SEQO, która jest dostępna tutaj.

Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Galeria produktu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
📞