Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Specyfikacja produktu

Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Firma Siatexbud zajmuje się dystrybucją desek i wykonaniem ogrodzeń kompozytowych z najwyższej jakości materiałów firmy SEQO. Wysoka jakość materiałów tej firmy zapewnia, że wykonane z desek ogrodzenia kompozytowe służą przez lata. Ogrodzenia i deski kompozytowe to wytrzymała i estetyczna alternatywa

Warto zaznaczyć, że drewno kompozytowe jest najnowszą i wytrzymałą alternatywą wykorzystywaną w budownictwie z drewna naturalnego.

Ogrodzenia kompozytowe

Nasze ogrodzenia kompozytowe są wykonane z najwyższej jakości desek kompozytowych firmy SEQO. Są idealne do zabudowy tarasów, balkonów, pomostów, elewacji i ogrodzeń. Produkty te charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, trwałością kolorów i prostotą montażu. Prowadzimy również sprzedaż desek.

Montaż i doradztwo

Świadczymy usługę doradztwa i montażu ogrodzeń kompozytowych. Nasza ekipa montażowa gwarantuje, że ogrodzenia będą wykonane starannie i zgodnie z projektem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmy SEQO, która jest dostępna tutaj.

Ogrodzenia kompozytowe SEQO

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞