Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D

Specyfikacja produktu

Ogrodzenie panelowe przetłaczane 3D

W Siatex-bud mogą Państwo zamówić nowoczesne systemy ogrodzeń panelowych, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz estetyką wykończenia. Oferujemy słupki, panele ocynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze z czego cztery (zielony, grafitowy, czarny i brązowy) oraz panele ocynkowane są kolorami podstawowymi. Powierzchnia cynkowa pokryta dodatkowo farbą jest bardziej odporna na procesy utleniania się cynku, dlatego skutecznie zapobiega korozji.

Dostępna standardowa kolorystyka RAL: 6005 zieleń, 7016 antracyt, 9005 czerń oraz na specjalne życzenie każdy inny kolor z palety RAL

Pełny system modułowy

Prezentowany system ogrodzeń panelowych jest systemem modułowym, dzięki czemu mogą Państwo indywidualnie dobrać jego elementy z katalogu. Podstawowe komponenty systemu to słupki ogrodzeniowe oraz panele kratowe przetłoczone w różnych wymiarach z dostępnymi akcesoriami. System może być uzupełniony o podmurówki prefabrykowane, furtki oraz bramy przesuwne i dwuskrzydłowe.

Wszechstronne zastosowanie paneli ogrodzeniowych

Oferowane przez naszą firmą panele kratowe wyróżniają się zarówno wysoką jakością wykonania, jak i estetycznym wyglądem, dlatego znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach. Idealne do wykorzystania jako ogrodzenie terenów firmy lub ogrodzenie przydomowe. Nasze panele wybierane są między innymi jako ogrodzenia następujących przestrzeni i budynków:

  • obiekty handlowe
  • hale produkcyjne
  • hale magazynowe
  • obiekty użyteczności publicznej
  • obiekty sportowe i placówki edukacyjne
  • parki, skwery i ogrody
  • osiedla mieszkaniowe
  • działki i domy prywatne

Panele przetłaczane – wersje 3D/5 i 3D/4

Prezentujemy panele kratowe 3D/5, których konstrukcja bazuje na drutach poziomych i pionowych o przekroju 5 mm, a także panele kratowe 3D/4 z drutu o przekroju 4 mm. Dla nadania panelom większej sztywności stosujemy dodatkowe wzmocnienie pod postacią poziomych przetłoczek (liczba przetłoczeń jest zależna od wysokości panelu i wynosi od 2 do 4).

Panele mają szerokość 2500mm i wysokość 830mm / 1030mm / 1230mm / 1330mm / 1530mm / 1730mm / 1830mm / 1930mm / 2030mm / 2230mm / 2430mm, słupy przekrój 60×40 mm.

Panele mają oczka proste o wymiarach 50×200 mm oraz oczka profilowane o wymiarach 50×50 mm. Wielkość oczek została starannie dobrana, aby stanowiły one dodatkową przeszkodę we wspinaniu się po ogrodzeniu.

Ogrodzeniowe słupki panelowe

Do paneli 3D/4, 3D/5 oferujemy dopasowane słupki z profili stalowych o przekroju prostokątnym, które wyróżniają się wysoką stabilnością i wytrzymałością. Słupki są zabezpieczone daszkami z tworzywa sztucznego oraz wyposażone w obejmy z nakrętkami zrywalnymi ze stali nierdzewnej, śrubami i dystansami gumowymi. Standardowy przekrój słupków wynosi 60×40 mm. Rozstaw fundamentowania słupków w osiach to od 2580 do 2590 mm.

Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D

Galeria produktu

Obrazek pierwszy Obrazek pierwszy Obrazek drugi Obrazek trzeci Obrazek czwarty Obrazek piąty Obrazek szósty Obrazek siódmy Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
📞