Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D

Specyfikacja produktu

Ogrodzenie panelowe przetłaczane 3D

W Siatex-bud mogą Państwo zamówić nowoczesne systemy ogrodzeń panelowych, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz estetyką wykończenia. Oferujemy słupki, panele ocynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze z czego cztery (zielony, grafitowy, czarny i brązowy) oraz panele ocynkowane są kolorami podstawowymi. Powierzchnia cynkowa pokryta dodatkowo farbą jest bardziej odporna na procesy utleniania się cynku, dlatego skutecznie zapobiega korozji.

Dostępna standardowa kolorystyka RAL: 6005 zieleń, 7016 antracyt, 9005 czerń oraz na specjalne życzenie każdy inny kolor z palety RAL

Pełny system modułowy

Prezentowany system ogrodzeń panelowych jest systemem modułowym, dzięki czemu mogą Państwo indywidualnie dobrać jego elementy z katalogu. Podstawowe komponenty systemu to słupki ogrodzeniowe oraz panele kratowe przetłoczone w różnych wymiarach z dostępnymi akcesoriami. System może być uzupełniony o podmurówki prefabrykowane, furtki oraz bramy przesuwne i dwuskrzydłowe.Wszechstronne zastosowanie paneli ogrodzeniowych

Oferowane przez naszą firmą panele kratowe wyróżniają się zarówno wysoką jakością wykonania, jak i estetycznym wyglądem, dlatego znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach. Idealne do wykorzystania jako ogrodzenie terenów firmy lub ogrodzenie przydomowe. Nasze panele wybierane są między innymi jako ogrodzenia następujących przestrzeni i budynków:

  • obiekty handlowe
  • hale produkcyjne
  • hale magazynowe
  • obiekty użyteczności publicznej
  • obiekty sportowe i placówki edukacyjne
  • parki, skwery i ogrody
  • osiedla mieszkaniowe
  • działki i domy prywatne

Panele przetłaczane – wersje 3D/5 i 3D/4

Prezentujemy panele kratowe 3D/5, których konstrukcja bazuje na drutach poziomych i pionowych o przekroju 5 mm, a także panele kratowe 3D/4 z drutu o przekroju 4 mm. Dla nadania panelom większej sztywności stosujemy dodatkowe wzmocnienie pod postacią poziomych przetłoczek (liczba przetłoczeń jest zależna od wysokości panelu i wynosi od 2 do 4).

Panele mają szerokość 2500mm i wysokość 830mm / 1030mm / 1230mm / 1330mm / 1530mm / 1730mm / 1830mm / 1930mm / 2030mm / 2230mm / 2430mm, słupy przekrój 60×40 mm.

Panele mają oczka proste o wymiarach 50×200 mm oraz oczka profilowane o wymiarach 50×50 mm. Wielkość oczek została starannie dobrana, aby stanowiły one dodatkową przeszkodę we wspinaniu się po ogrodzeniu.

Ogrodzeniowe słupki panelowe

Do paneli 3D/4, 3D/5 oferujemy dopasowane słupki z profili stalowych o przekroju prostokątnym, które wyróżniają się wysoką stabilnością i wytrzymałością. Słupki są zabezpieczone daszkami z tworzywa sztucznego oraz wyposażone w obejmy z nakrętkami zrywalnymi ze stali nierdzewnej, śrubami i dystansami gumowymi. Standardowy przekrój słupków wynosi 60×40 mm. Rozstaw fundamentowania słupków w osiach to od 2580 do 2590 mm.

Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D

Galeria produktu

Obrazek pierwszyObrazek drugiObrazek trzeciObrazek czwartyObrazek piątyObrazek szóstyObrazek siódmyObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞