Siatka powlekana

Specyfikacja produktu

Siatki powlekane PCV

Siatki ogrodzeniowe powlekane produkowane z drutów stalowych ocynkowanych powleczonych PCV. Wysokości siatek od 100 do 200cm. Siatka dostępna jest standardowo w kolorze zielonym RAL 6005.Dostępność w kilku rozmiarach oczek i różnorodność grubości drutu sprawia że ten typ siatki można zastosować do wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Na zamówienie dostępne są siatki w kolorze czarnym, niebieskim, siwym oraz kolorach brązowym i żółtym. Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, wysoka wytrzymałość, estetyczny wygląd.

Siatki ocynkowane

Siatki ogrodzeniowe ocynkowane produkowane są z drutów ocynkowanych. Wysokości siatek od 100 do 200cm. Siatki ocynkowane charakteryzują się dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym, wysoką wytrzymałością, estetycznym wyglądem. Dostępność w kilku rozmiarach oczek i różnorodność grubości drutu sprawia że ten typ siatki można zastosować do wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Przeznaczona między innymi na ogrodzenia dla zwierząt.

Siatki leśne

Wbrew nazwie ma ona o wiele więcej zastosowań, niż budowanie ogrodzeń terenów leśnych. Posłuży doskonale również przy grodzeniu terenów uprawnych, pastwisk oraz placów budowy. Oferujemy Państwu siatki o różnych wymiarach, które można dostosować do wielu potrzeb.

Siatka powlekana

Galeria produktu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
📞