Siatka powlekana

Specyfikacja produktu

Siatki powlekane PCV

Siatki ogrodzeniowe powlekane produkowane z drutów stalowych ocynkowanych powleczonych PCV. Wysokości siatek od 100 do 200cm. Siatka dostępna jest standardowo w kolorze zielonym RAL 6005.Dostępność w kilku rozmiarach oczek i różnorodność grubości drutu sprawia że ten typ siatki można zastosować do wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Na zamówienie dostępne są siatki w kolorze czarnym, niebieskim, siwym oraz kolorach brązowym i żółtym. Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, wysoka wytrzymałość, estetyczny wygląd.

Siatki ocynkowane

Siatki ogrodzeniowe ocynkowane produkowane są z drutów ocynkowanych. Wysokości siatek od 100 do 200cm. Siatki ocynkowane charakteryzują się dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym, wysoką wytrzymałością, estetycznym wyglądem. Dostępność w kilku rozmiarach oczek i różnorodność grubości drutu sprawia że ten typ siatki można zastosować do wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Przeznaczona między innymi na ogrodzenia dla zwierząt.

Siatki leśne

Wbrew nazwie ma ona o wiele więcej zastosowań, niż budowanie ogrodzeń terenów leśnych. Posłuży doskonale również przy grodzeniu terenów uprawnych, pastwisk oraz placów budowy. Oferujemy Państwu siatki o różnych wymiarach, które można dostosować do wielu potrzeb.

Siatka powlekana

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞