Skrzynki pocztowe

Specyfikacja produktu

Solidne skrzynki pocztowe

W naszej ofercie posiadamy następujące linie skrzynek : Standardowe, Inspiracje oraz skrzynki z elektroniką.

Pierwszą linią jest linia standard, które oferuje wytrzymałe i eleganckie skrzynki, które doskonale będa prezentowac sie na ogrodzeniu przez lata. Linia standard szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy lubią klasyczne wzory i funkcjonalność.

Drugą linią, którą oferujemy jest linia Inspiracje, która na froncie skrzynki zawiera drukowaną folię z powłoką UV. Folie mają różne wzory i motywy. Najpopularniejszym z nich są skrzynki z motywem psa w wersji z napisem, który informuje o psie na posesji. Skrzynka taka pełni więc funkcję tabliczki informacyjnej. Zapraszamy do obejrzenia galerii oferowanych przez nas motywów, a z pewnością któryś z nich przypadnie Państwu do gustu.

Skrzynki wyposażone w elementy elektroniczne są szczególnie pożądane w przypadku, gdy posiadamy system z dzwonkiem lub domofon czy wideofon. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo na montażu i czasie, dbają o estetyczny wygląd posesji, a w przypadku awarii elektroniki umożliwiają naprawę bez konieczności wymiany całej skrzynki.

Skrzynki pocztowe

Galeria produktu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
📞