Skrzynki pocztowe

Specyfikacja produktu

Solidne skrzynki pocztowe

W naszej ofercie posiadamy następujące linie skrzynek : Standardowe, Inspiracje oraz skrzynki z elektroniką.

Pierwszą linią jest linia standard, które oferuje wytrzymałe i eleganckie skrzynki, które doskonale będa prezentowac sie na ogrodzeniu przez lata. Linia standard szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy lubią klasyczne wzory i funkcjonalność.

Drugą linią, którą oferujemy jest linia Inspiracje, która na froncie skrzynki zawiera drukowaną folię z powłoką UV. Folie mają różne wzory i motywy. Najpopularniejszym z nich są skrzynki z motywem psa w wersji z napisem, który informuje o psie na posesji. Skrzynka taka pełni więc funkcję tabliczki informacyjnej. Zapraszamy do obejrzenia galerii oferowanych przez nas motywów, a z pewnością któryś z nich przypadnie Państwu do gustu.

Skrzynki wyposażone w elementy elektroniczne są szczególnie pożądane w przypadku, gdy posiadamy system z dzwonkiem lub domofon czy wideofon. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzają Państwo na montażu i czasie, dbają o estetyczny wygląd posesji, a w przypadku awarii elektroniki umożliwiają naprawę bez konieczności wymiany całej skrzynki.

Skrzynki pocztowe

Galeria produktu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
📞